Ceiling Mount Exam Light (LED200)
1. Stroomstoring - Om ervoor te zorgen dat de operatie doorgaat tijdens een stroomstoring, kunt u deze aansluiten op een geschikte noodstroomvoorziening.
2. Toepassing: polikliniek, stomatologie, ENT, Gynaecologie, dierenarts, algemene chirurgie afdeling, het is in staat om te werken als ondergeschikte verlichting in operatiekamer, kan worden gebruikt voor plastische chirurgie en algemene chirurgie enz.,
Tekort: vorming van halo's
Technische data:
Modelnr. | VG-LED200 |
Verlichting | 40.000 |
Kleurtemperatuur | 4000 ± 500K |
Diameter van Spot | 200mm |
Lichtdiepte | > 800mm |
Licht Aanpassen van stappen | 1-9 |
Kleurindex herstellen | 95-98 |
Schaduwloze verhouding | 98% |
LED met gebruik van het leven | > 50000h |
Werkafstand | 500-2000mm |
Omhoog Arts-hoofdtemperatuur | <1 °="">1> |
Stroomvoorziening | 110-240 V; 50 / 60Hz |
Plafond Min hoogte | 2400mm |
Back-up batterij 12V | facultatief |
Consumptie | 200W / 12V |
Pakket | Houten doos |
Verpakkingsgrootte | 117 * 51 * 29cm |
Bruto gewicht | 28kg |
Ons bedrijf
Produkt verpakking
FAQ
Q1. Bent u een productie- of handelsbedrijf?
Een fabrikant. Wij zijn gespecialiseerd in R & D, produceren allerlei soorten bedrijfsverlichting, waaronder LED-bedieningslichten, algemene reflecterende operatielampen, halogeengebruikslampen en medische onderzoekslampen. We zijn al 18 jaar in deze industrie.
Q2. Wat is uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.
Q3. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat u aankomt?
A: Luchtvaartmaatschappij en zee verzending is optioneel. Koerier meestal door DHL / TNT / Fedex of als uw verzoek.